faq

Rezerwacji można dokonać poprzez przycisk „Rezerwuj”. Wystarczy wybrać dzień i godzinę oraz wypełnić dalszą część formularza. Następnie potwierdzimy Twoją rezerwację wraz z informacjami na temat płatności.

Nasze studio znajduje się na ulicy Robotniczej 72 we Wrocławiu, w budynku Archimedesa (wejście nr 300, pierwsze piętro, ostatnie drzwi po lewej stronie). Dokładne wskazówki dojazdu w google maps znajdziesz tutaj. Ze względu na budowę trasy tramwajowej na Nowy Dwór, jedyną opcją dojazdu komunikacją miejską są autobusy linii nr: 106, 148 oraz 149 przystanek Robotnicza (centrozłom).  W razie problemów z dojazdem dzwoń śmiało: 601 240 931 lub 603 347 361, postaramy się pokierować. 

Cena wynajmu zawiera:
-wynajem powierzchni zdjęciowej wraz z meblami i dekoracjami, które się tam znajdują,
-profesjonalne oświetlenie wraz z modyfikatorami oraz akcesoriami, o których mowa w zakładce „wyposażenie”,
-stanowisko do makijażu,
-wi-fi,
-darmowy parking,
-kawa, herbata oraz woda.

Odwołanie rezerwacji  72h-24h przed datą rezerwacji jest płatne 50%. 

Odwołanie rezerwacji 24h przed datą wynajmu  jest płatne 100%.

Istnieje możliwość przeniesienia rezerwacji na inny dzień i godzinę, pod warunkiem, że studio będzie wolne. W tym celu prosimy o wcześniejszą wiadomość na maila biuro@artwork-studio.pl podając: imię, nazwisko, datę i godzinę rezerwacji. 

Do Waszej dyspozycji oddajemy dwa miejsca parkingowe znajdujące się tuż pod studiem, po lewej stronie od drzwi wejściowych, są one specjalnie oznaczone dla naszego studia.

Jeśli w trakcie wynajmu okaże się, że chcesz zostać dłużej, nie możemy obiecać, że będzie to możliwe. Jeśli studio będzie wolne, a asystent studia będzie mógł zostać dłużej, to nie ma problemu. Rozliczamy się za każdą rozpoczętą, godzinę wynajmu.

Posiadamy zasłony typu blackout, które w pełni zaciemnią plan zdjęciowy – w razie potrzeby prosimy o informację w trakcie dokonywania rezerwacji (w polu “Dodatkowe informacje”).

Zawsze prosimy o przybycie 5 minut przed zarezerwowaną godziną wynajmu aby dopełnić wszelkich formalności. Jeśli rezerwujesz u nas studio np. w godzinach 10:00-12:00, zapraszamy o 9:55, ponieważ do godziny 10:00 prawdopodobnie trwa inna sesja lub studio jest jeszcze zamknięte.
Prosimy również o punktualne opuszczanie studia, asystent poinformuje Cię 5 minut przed końcem czasu o tym fakcie.

Asystent studia to osoba, która doskonale zna plan zdjęciowy i pomoże w kwestiach organizacyjnych np. przy rozstawianiu lamp, mebli oraz przy zmianie modyfikatorów światła, wyjaśni również zasadę działania lamp, nie odpowie natomiast na pytanie dotyczące ustawień światła lub „jak osiągnąć dany efekt”.

Wcześniejsza rezerwacja teł obowiązuje tylko w przypadku gnieciuchów. Prosimy o informację w trakcie rezerwacji (w polu “Dodatkowe informacje”).

Tła kartonowe nie wymagają wcześniejszej rezerwacji. Asystent studia przygotuje wybrane przez Was tło tuż przed rozpoczęciem zdjęć. 

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0